Музей
#501
Отправлено 01 September 2010 - 17:36
#502
OFFLINE
Отправлено 01 September 2010 - 18:38
Да конечно без обид))) было бы на что обижаться))))
#503
OFFLINE
Отправлено 01 September 2010 - 19:23
TheLibertine, на ресторан дорогой смахивает
#504
OFFLINE
Отправлено 01 September 2010 - 20:10
#505
OFFLINE
Отправлено 02 September 2010 - 16:30
охххххх!!!! не дёшево, но ахххххххх как красиво
#506
OFFLINE
#507
OFFLINE
Отправлено 28 September 2010 - 19:57
#508
OFFLINE
Отправлено 28 September 2010 - 20:12
вебку на монитор направилА
,
Добавлено (28 Сентябрь 2010, 20:12)
---------------------------------------------
ААААААААА!!!! ТОЛЬКО ЧТО ЕГО ПОТЕРЯЛА!!!!!!!!
#509
OFFLINE
Отправлено 30 September 2010 - 02:38
One of my songs
Waiting for New Day
I want to fall asleep No, don’t fear for me Don’t fear for me I want to fall asleep No, don’t fear for me Don’t fear for me I want to fall asleep Cause all I had
And not to see
The sun again
Cause all I had
Is filled with pain
I’ll come back
In your darkest dreams
And wash away
Your tears
And say farewell
To world of lie and shame
And all I want
To take from here
Is our dream
That’ll never die
I’ll come back
In your darkest dreams
And wash away
Your tears
And not to see
The sun again
Cause all I had
Is filled with pain
Now filled with pain..
#510
OFFLINE
#511
OFFLINE
#512
ONLINE
Отправлено 11 November 2010 - 12:38
ОТ ПОСЛЕДНЕЙ АЖ МУРАШКИ ПО КОЖЕ.
#513
OFFLINE
#514
ONLINE
Отправлено 12 November 2010 - 18:45
#515
OFFLINE
#516
OFFLINE
Отправлено 14 November 2010 - 16:22
точно!!!!У меня тоже такое же оЧУЧЕние!!!!!!!
#517
Отправлено 03 January 2011 - 10:40
#518
ONLINE
Отправлено 03 January 2011 - 16:43
Добавлено (03 Январь 2011, 15:43)
---------------------------------------------
а как ты это сделала? с помощью какой то програмы?)))
#519
OFFLINE
Отправлено 03 January 2011 - 17:43
#520
Отправлено 03 January 2011 - 18:08
да в 3Д максе)













